Історична довідка

Село Максимільянівка

Населення становить 2171 осіб. Село Максимільянівка розташоване на лівому березі річки Осикова, за 10 км на захід від Мар'їнки. Найближча залізнична станція Роя — за 6 км від села. Через село проходить автодорога Н15 (Донецьк — Запоріжжя).

Землі села межують із територією смт Гостре Селидівської міської ради Донецької області.

За даними перепису 2001 року населення села становило 2171 особу, з них 91,52 % зазначили рідною мову українську, 8,15 % — російську, 0,14 % — молдовську, 0,05 % — білоруську та вірменську мови.

У селі є школа, дитячий садок «Катруся», амбулаторія, будинок культури.

Уродженцями села є:

• П. М. Воронін (1918—2003) — Герой Радянського Союзу.
  • Горецький Петро Гнатович — український поет, журналіст, перекладач та редактор.

Село Георгіївка

У селі мешкає 1167 людей. Розташоване на лівому березі річки Осикова. Відстань до райцентру становить близько 5 км і проходить автошляхом місцевого значення.

У кінці липня 2014 року українські збройні сили в ході проведення антитерористичної операції вибили скупчення проросійських мародерів та ґвалтівників із Георгіївки, котрі контролювали кілька місяців село.

За даними перепису 2001 року населення села становило 1167 осіб, із них 93,66 % зазначили рідною мову українську, 5,74 % — російську, 0,17 % — білоруську та вірменську, 0,09 % — болгарську та грецьку мови.