Проекти рішень

1.ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторних  актів-  проектів рішень сесії Максимільянівської сільської ради УІ скликання:  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік",  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

2.ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення регуляторного  акту- проекту рішення Максимільянівської сільської ради «Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час на території Максимільянівської сільської ради»

3."Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019рік по Максимільянівській сільській раді Мар'їнського району Донецької області" (додаток №1, додаток №2)

5.Про затвердження  проекту рішення Максимільянівської сільської ради  «Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час на території Максимільянівської сільської ради» та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Максимільянівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області «Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (окрім безалкогольного) у нічний час на території Максимільянівської сільської ради»

6. Проект рішення « Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік», (додаток №1), та Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки .

7. Проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік.», Положення про  транспортний податок на    території Максимільянівської сільської  ради та Положення про  єдиний податок на території Максимільянівської сільської  ради