Шановні громадяни Максимільянівської сільської ради!!!

    

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села, спорудження дитячих, спортивних майданчиків – оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Це - показник рівня участі  громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою та комунального обслуговування населених пунктів. 

Від нас самих, від громадян нашого села залежить збереження благоустрою.

До громадян, які порушують правила благоустрою, будуть прийматися жорсткі міри, згідно чинного законодавства.

Статтею 152  Адміністративного Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.). Відповідно до ст. 255 Кодексу, протоколи про порушення мають право складати уповноважені особи виконавчого комітету та органи внутрішніх справ. Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності, як попередження. 

Стаття 194 Кримінального Кодексу України. Умисне знищення або пошкодження майна

1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, - карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Те саме діяння, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років.

Порушеннями правил благоустрою вважаються:

  • Влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на прилеглій та дворовій території (до уваги – особливо в районі приватного сектора),
  • Стоянка та пересування транспортних засобів на газонах та клумбах.
  • Пошкодження майна
  • Руйнування споруд, пам’ятників та ін.
  • Порушення тиші після 23:00 години.

 

Приводом для несення відповідальності буде запис камери відеоспостереження.

Шановні батьки!!! Матеріальні збитки, які заподіяла Ваша дитина полягають на Вас, згідно чинного законодавства.

 

 

 

                                                   Виконком Максимільянівської сільської ради.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *